Runda 1 - Road America

More
8 years 5 months ago #570 by Marek Archipow [Fireball]
Marek Archipow [Fireball] created the topic: Runda 1 - Road America
Komentujemy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 5 months ago #573 by Piotr Gawor
Piotr Gawor replied the topic: O:Runda 1 - Road America
Zero treningu...
Qual zepsuty..
Ciągle błędy... dobrze że nikt się nie nawinął bo bym go pewnie.. no... nieważne..
może kiedyś wrócę... jak będzie czas...

Zardzewiałem, zrzucam rdze...
Do poprawy:
1. Kondycja
2. Siła przedramion
3. Koncentracja
4. Stanowisko "pracy"

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 5 months ago - 8 years 5 months ago #574 by Marek Archipow [Fireball]
Marek Archipow [Fireball] replied the topic: O:Runda 1 - Road America
Qual: P5
Race: P8

Qual: Tradycyjny błąd na jednym z wolnych zakrętów (zawsze tym samym) i znowu utrata szansy na pewne Top3.

Race: Dobry start i uniknięcie paru gorących momentów. Potem przebijam się na P2 by stoczyć walkę z moim teammatem Daviem zakończoną utrzymaniem pozycji. Niestety, w końcówce L2 na przedostatnim zakręcie, w najmniej spodziewanym momencie, źle wchodzę, dotykam bandy po wewnętrznej i wynosi mnie na zewnętrzną stronę toru, na trawę. Sunę po trawie w nadziei na spokojny powrót na tor, kiedy niekontrolowany uślizg tylnych kół wrzuca mnie z powrotem na jezdnię, wprost pod koła Niko Leinonena, któremu psuję wyścig.

Zjeżdżam do boksu na naprawę i niestety przekraczam jeszcze dozwoloną prędkość. Na następnym lapie odbywam karę drive through i wyjeżdżam za kingiem81, który jedzie na 1 pozycji. Kierowca na P2 nie może mnie dogonić a ja sfrustrowany gonię na P9 Gillesa jadącego na P8, mając prawie 2 minuty straty do niego. Pod koniec wyścigu dopadam go i ostatecznie zajmuję 8 lokatę.

Drugie miejsce było spokojnie w zasięgu. Niestety, takie są wyścigi.
Last Edit: 8 years 5 months ago by Marek Archipow [Fireball].

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 5 months ago #575 by Thombike
Thombike replied the topic: O:Runda 1 - Road America
Q:P3
R:P4
Wynik nie odzwierciedlający formy :)
NIe specjalnie się przygotowałem do drugiego wyścigu na Road America, co i tak pozwoliło uzyskać w Q dobrą pozycję startową. NIestety dalej było nieco gorzej.
Pierwsze, ze nie znam na razie zbyt wielu kierowców tej ligi więc nie bardzo wiem czego się po niektórych spodziewać, co powoduje nadwyraz wyczuloną jazde po starcie. Ostatecznie z tej ostrożności dostaje małego kopniaka w tył od kogoś i ląduje na poboczu przy T1 wyjeżdzając na tor jako ostatni ze stratą ok. 5s. do peletonu. Ale wyścig ma 40 minut więc luz. Potem sie posypało wydarzen jak z rekawa, dzieki którym miałem chwile nerwowe ale ogólnie było coraz lepiej.
Zaczałem gonić jednego z braci Leinonen jadacego na P2. niestety zaczeło się dziac cos dziwnego z autem. O ile nie było problemów na wszystkich treningach i qualu, o tyle w wyścigu zaczełem otrzymywac ostrzezenia o przegrzewającym się islniku. W kilku maomentach było na tyle powaznie, ze zacżałem zostawiac za soba smuge dymu. NIe wrózyło to dobrze moim planom osiągnięcia mety, więc musiałem odpuśicć walkę o P2 i utrzymywac w miare rozsadne tempo. Niestety mam tak, że jak nie jade na maxa lub w okolicy maxa to zaczynam łatwiej popełniać błędy. jeden taki mi się zdazył, poobijałem auto, straciłem mnóstwo czasu i dałem ogromną szansę KlakieRowi, kóry zajał szybko moją pozycje. Jednak takie wydazenia działają na mnie mobilizująco. jadac na granicy możliwych nieodwracalnych uszkodzen w silniku doganiałem KlakieRa, z którym stoczyłem świetną walkę o odzyskanie pozycji. Sadze, ze nasza walka moze posłuzyć pokoleniom jako film instruktazowy, jesli ktoś ma Rep z wyścigu :)
Potem starałem się jak najszybciej oddalić od rywali za plecami i postarac się dogonić tych jadacych przede mną, w szczególności tego na P2. Niestety na ok. 10 min. przed końcem wyścigu otrzymałem informacje od spotera, ze istnieje bardzo duże prawdopodobienstwo uszkodzenia silnika z powodu przegrzania i znowu musiałem odpuścic temat. Potem niestety do jakiegoś uszkodzenia doszło, bo autu wyraźnie zacżęło brakowac przyspieszenia i mocy w dolnym zakresie. To w efekcie spowolniło mnie jeszcze bardziej i doprowadziło do utraty miejsca na podium. P4 w debiucie i tak nie jest złe więc jestem zadowolony.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.094 seconds
Powered by Kunena Forum