kijowa łączność - brak łączności

 • folt
 • folt's Avatar Topic Author
 • Offline
 • Junior Boarder
 • Junior Boarder
 • “Do or do not... there is no try.”
More
8 years 1 month ago #2271 by folt
folt created the topic: kijowa łączność - brak łączności
Sehr geehrte Damen und Herren

Mam taki problem - otóż raz na dwa lata wymieniam router bo nawala - przestaje trzymać to co ma trzymać. Musze go uruchamiać ponownie i czekać te dwie, trzy minuty aż się przytuli do telekomunikacji. Zdarza się to raz, dwa razy dziennie - ostatnio się nasila. Router oczywiście kupię nowy (choć przeprowadzka w planie za niedługo i w wyniku nasrania na mnie przez tpsa będę radiowo się łączył - więc nie wiem czy ten router kupię) ale na czas przyjemnego popylania 250 na godzinę łączność musi być nieprzerwana jak wiecie B)

Moje pytanie - Czy mając w domu nokię i kabelek do tejże, jestem w stanie stworzyć w win7 drugie awaryjne połączenie, które w razie draki płynnie przejmie zadanie od zawodnej telekomunikacji i po tych dwóch - trzech minutach potrzebnych routerowi na wyrzyganie się, pozwoli tepsie na powrót ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 1 month ago #2272 by Admin
Admin replied the topic: Re: kijowa łączność - brak łączności
Ja mam router, który mnie permanentnie wysypuje z rFactora. Jest to o tyle dziwne, że z iRacing i Il2 Sturmovik nie miałem problemów. Radzę sobie w ten sposób, że na czas wyścigu odłączam router i wpinam kabel do modemu. I łączę się z neostradą manualnie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 1 month ago #2273 by Dawid Koszela
Dawid Koszela replied the topic: Re: kijowa łączność - brak łączności
Jak kupujesz router to na kiepskie linie polecam NETGEAR DGN-2200 nie jest tani ale na mojej bardzo kiepskiej lini radzi sobie outstanding. A już na pewno zobacz czy modem ADSL jest na chipie Broadcom. To porada , prosto z życia.

Druga część - nie wiemy co to za nokia, ale myślę ,że taka możliwość jest. Ale jeśli masz jakieś wątpliwości czy np w czasie wyścigu drugie łącze przejmie robotę i nic nie poczujesz to muszę Cię wyrwać do brutalnej rzeczywistości. Tak czy tak zostaniesz rozłączony z serwerem to wiesz?
I teraz jeszcze jedno ten router o którym wspomniałem ma nowszą wersję która pozwala na podłączenie modemu 3G do którego masz włożoną kartę SIM i w ten sposób masz automatyczne backupowe łącze. Pozdro.

P3: Caterham Winter Cup 2010
P1: WTCC BMW E90 - Blue Velvet Racing

Please Log in or Create an account to join the conversation.

 • folt
 • folt's Avatar Topic Author
 • Offline
 • Junior Boarder
 • Junior Boarder
 • “Do or do not... there is no try.”
More
8 years 1 month ago #2274 by folt
folt replied the topic: Re: kijowa łączność - brak łączności
Muczias Gracias

Tak czułem trochę w moczu, że za dużo oczekuję - zerwanie jednego połączenia i płynne przejście w drugie bez wywalenia z gry to tylko w "NCIS Bory Tucholskie"

Co do sprzętu to póki nowy - to śmiga jak ulał (mam centrale podobno bardzo blisko i wzorcowe odczyty/szumy) i szczerze mówiąc boli mnie przepłacanie za ten syf wiedząc, że maksymalnie trzy lata podziała.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.141 seconds
Powered by Kunena Forum